Reference

Největší odměnou za naši práci je jednoznačně spokojený zákazník. Jsme rádi, že jsou naši zákazníci spokojeni s našimi produkty a službami.

Reference zákazníků

Proč jsou naše stroje tak oblíbené a naši zákazníci jsou s nimi spokojení se dozvíte z uvedených referencí.

AVX – tantalové a niobové čipové kondenzátory

S firmou KOMFI spolupracujeme již téměř 25 let. Komfi je náš spolehlivý dodavatel jednoúčelových strojů pro montáž tantalových kondenzátorů. Měřící a balicí linky, multianodové montážní linky, vystřihovačky, laserové opalovačky a další stroje se značkou Komfi pracují dnes v počtu mnoha desítek kusů jak v lanškrounském závodě AVX, tak i v našich sesterských závodech v zámoří.

Na firmě Komfi oceňujeme profesionalitu, inovativní technická řešení, flexibilitu a v neposlední řadě i dodržování smluvních termínů.

Miroslav Vychyta, Technical Engineering Manager, AVX Czech Republic s.r.o.

TESLA Jihlava – ideální spojení mezi produkcí s optimálními náklady
a zavedeným know-how ve vývoji a technice

Firma KOMFI je náš dlouholetý dodavatel jednoúčelových montážních automatů a přípravků. Jedná se o špičkovou a flexibilní firmu s kvalitním týmem pracovníků, kteří mají tvůrčí invenci a dokážou naše vize a myšlenky dotáhnout do realizovatelného technického řešení, které snese nejpřísnější podmínky využití v dodávkách do automobilového průmyslu.

Vysoká kvalita dodaných zařízení je podpořena jejich včasnou dodávkou a dodržením předem sjednané ceny.

Ing. Michal Janouškovec, ředitel společnosti, TESLA Jihlava, s.r.o.

Reference dodavatelů

FESTO – dodavatel pneumatických komponent

S firmou Komfi spolupracujeme již od roku 1995 a jsme hlavním partnerem v dodávkách pneumatických prvků pro jejich výrobky – a to jak pro sériově vyráběné laminovací a lakovací stroje, tak pro jednoúčelové stroje vyráběné na zakázku pro konkrétního zákazníka. Firma Komfi je výrobce strojů s vlastním vývojem a konstrukcí a proto se díky naší vzájemné dlouhodobé spolupráci podílíme také na projektovém řešení nových strojů (návrhy pneumatických prvků apod.).

Firma Komfi je pro nás významným partnerem, se kterým se výborně spolupracuje na profesionální úrovni. Komfi je silná a inovativní společnost, která věnuje velké úsilí vývoji nových výrobků a prvků. A právě plnění náročných přání konečných zákazníků je společným cílem obou našich firem.

Ing. Václav Lacina, Marketing Manager