Plánovač výroby

Do rodinné firmy zabývající se výrobou polygrafických a jednoúčelových strojů s celosvětovou působností hledáme zodpovědnou osobu na pozici plánovač výroby.

Náplň práce

    • Evidence a koordinace zakázek: zpracování dodaných podkladů, založení zakázky, koordinace termínů jednotlivých etap zakázky mezi jednotlivými odděleními, kontrola dodržování termínů, vyhodnocení zakázek
    • Spolupráce s vedoucím oddělení na plánování a zefektivnění výroby
    • Nastavení a dodržování interních procesů souvisejících se správou zakázek
    • Spolupráce na koordinaci vývojových úkolů

Očekáváme od Vás

    • SŠ vzdělání, vzdělání technického směru výhodou
    • Schopnost identifikovat priority
    • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
    • Komunikativnost
    • Dobrou úroveň práce s PC (zejména MS Word, Excel)
    • Analytické myšlení
    • Zkušenosti z výrobní společnosti výhodou

Nabízíme Vám

    • Práce na plný úvazek
    • Dobrý pracovní kolektiv v rodinné firmě
    • Zázemí silné společnosti s dlouholetou tradicí
    • Motivující finanční ohodnocení
    • 5 týdnů dovolené
    • Příspěvek na penzijní pojištění
    • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
    • Zvýhodněná dovolená pro zaměstnance a jejich rodiny ve firemním penzionu v Rakouských
      Alpách

Lokalita

    • Lanškroun