Export manažer

Hledáme kolegu na pozici export manažera. Vyrábíme laminovací a lakovací stroje do celého světa a potřebujeme rozšířit náš obchodní tým o spolehlivého kolegu, který se postará o naše zahraniční partnery ve vybraných teritoriích.

Náplň práce

    • Každodenní komunikace se zahraničními zástupci
    • Vytváření obchodní strategie pro danou zemi,
    • Získávání informací pro marketingové účely
    • Dojednávání obchodních případů, přijímání objednávek
    • Spolupráce na tvorbě prodejních materiálů
    • Prezentace nových řešení partnerům (online nebo při osobních jednáních)

Očekáváme od Vás

    • Dobrou znalost angličtiny (slovem i písmem na úrovni každodenní komunikace)
    • Schopnost zorientovat se v technickém řešení strojů
    • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost
    • Flexibilitu, komunikativnost
    • Zodpovědnost a týmovou práci
    • Ochotu cestovat po celém světě
    • Jakákoliv zkušenost v oboru polygrafie výhodou

Nabízíme Vám

    • Odpovídající platové ohodnocení
    • 5 týdnů dovolené
    • Dobrý pracovní kolektiv v rodinné firmě
    • Příspěvek na penzijní pojištění
    • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
    • Zvýhodněná dovolená pro zaměstnance a jejich rodiny ve firemním penzionu v Rakousku

Lokalita

    • Lanškroun